ولنتاین

چرا در ولنتاین خرس هدیه میدهند ؟

چرا در ولنتاین عروسک خرس هدیه می دهند ؟

چرا در ولنتاین عروسک پولیشی مخصوصا خرس هدیه بخریم؟ در داستان اسطوره های یونانی خرس را به عنوان نماد معشوقه زئوس می دانستند در زمان های بسیار قدیم که شوالیه ها برای به دست آوردن همسر با یکدیگر نبرد می کردند و مشوق های آنان برای پیروزی و قوت قلب همسر آینده‌شان روبان قرمزی دور بازو معشوق خود می‌بستند.

سالیان سال از آن دوران می گذرد و روز عشاق شکل دیگری گرفته است. روز ولنتاین (روز عشاق) در  14 فوریه  25 بهمن می باشد و زوج ها برای معشوق خود هدیه ای مانند گل، لباس، شکلات، عروسکی پولیشی یا غیره تهیه می کنند که با طراحی و درج دلنوشته ای در کنار آن به همسر خود هدیه بدهد. اصولاً هیجان بیشتر و سوپرایز کردن عشق خود شگردی زیرکانه میخواهد:

از خرس های خیلی بزرگ دو متری سه متری چهارمتری استفاده می شود چرا که در هر لحظه با دیدن خرس در اتاق کار یا خانه به فکر یار و معشوق بیافتد. اصولاً برای هیجان انگیز بودن و فراموش نشدن این روزخاص خرس بزرگ تهیه میکنند چرا که زمانی که یار دل تنگ شده و در فکر معشوق است با آغوش گرفتن آغوش نرم و لطیف عروسک پولیشی آرام بگیرد و  حتی در هنگام آغوش به خواب می رود. بیشتر جوانان عروسک خرس های سفید و قرمز را انتخاب می کنند زیرا رنگ سفید نشانه پاکی و عشق را نشان می دهد و رنگ قرمز نشانه عشق بیشمار تا حدی که از جان خود در راه رسیدن به معشوق نیز میگذرد. در روز ولنتاین (روز عشق) جوانان بخصوص پسران زیرک خرسهای بزرگتر وجذابتر با الیافی نرم تهیه میکنند که دل معشوق را راحتر بدست بیاورند نماد ولنتاین تسخیر قلب است بخصوص اگر این روزمصادف با تولد معشوق باشد پس سوپرایز بزرگی بایستی انجام دهید و قلب عشق را دردست بگیریید.
تمام جوانان از همین حالا به فکر باشید عکسی از خود بگیرید و در گوشه ای از آن پیامی به دلبرخودتان بنویسید و یک خرس بزرگ (عروسک شاسخین بزرگ) تهیه کنید ودر یک دست او قلب کوچک پولیشی ودردست دیگر گلی که مورد دلخواه او است بگذارید ودر جمع دوستان این هدیه خاص را همراه عکس و دلنوشته زیبا به دلبرتان تقدیم کنید فکر نکنید یقین داشته باشید تیر به هدف میخورد به امید رسیدن تمام عاشقان به معشوق محقق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *