چگونه سفارش دهیم؟

شما می توانید به دو روش سفارش ثبت کنید.

  1. افزودن محصول به سبد خرید و تکمیل سفارش از سایت
  2. فرستادن پیام در واتساپ و ثبت سفارش در واتساپ

برای سفارش عمده چیکار کنیم؟

برای سفارش عمده و تعداد با واتساپ در ارتباط باشید.

چرا عروسک آرام تویز ارزان تر هست؟

شما با خرید از آرام تویز مستقیم و بدون واسطه عروسک خود را خریداری میکنید تا عروسک با کیفیت و قیمت عادلانه تر تهیه کنید.

ارسال رایگان هست؟

بله آرام تویز برای سفارش های بالاتر از ۲۰۰ هزار تومان ارسال رایگان دارد که با توجه به مسافت، یکی از روش های پست پیشتاز، پیک آرام تویز را شامل می شود. (برای اطلاع از نحوه ارسال محله سکونت خود را واتساپ کنید و بپرسید)

توجه داشته باشید که ارسال های سریع ۲ ساعته فقط با پیک بیرون (الوپیک، تپسی و اسنپ) قابل انجام است که بالطبع هزینه جدا دارد.

طول عروسک چگونه محاسبه می شود؟

سایز عروسک با انسان متفاوت است، انسان ها بر اساس اسکلت استخوانی قد می گیرند و متر می کنند اما عروسک را از روی پارچه اندازه می گیرند و متر می کنند(بدون الیاف داخل). برای همین یک خرس 180 سانتی را اگر کنار یک انسان 160 سانت بگذارید به نظر هم قد هستند چون ملاک گرفتن طول عروسک پارچه هست، پس زمانی که عروسک پر می شود حدود 10 الی 20 سانت از قد انسانی آن کاسته می شود.

اگر خرس چاق و تپل باشد 20 سانت کاسته می شود و اگر خرس لاغر باشد 10 سانت کمتر می شود. اگر قد انسانی عروسک برای شما مهم است از کارشناس ما در واتساپ هم بپرسید.

داخل عروسک پولیشی چیست؟ و با چی پر شده؟

داخل عروسک با الیاف پلی استر ارتجاعی پر می شوند تا هم سبک و قابل حمل باشند و هم قابل شست وشو و ضد حساسیت. نام دیگر الیاف پلی استر، الیاف هالو یا لایکو هست.

روش شستن عروسک پولیشی چیست؟

شستن عروسک پولیشی خیلی راحت هست هم با ماشین و هم با دست و ما در مقاله 5 روش شستن عروسک پولیشی کامل همه را شرح داده ایم.

زمان ارسال چقدر طول می کشه؟

اگر در شهر تهران تشریف دارید سه روش ارسال داریم:

  1. پیک آرام تویز (6 الی 24 ساعته)
  2. پست پیشتاز (1 الی 3 روزه)
  3. پیک بیرون (تقریبا 2 ساعته)

برای سایر شهر ها پست پیشتاز می شود و شماره مرسوله فرستاده میشه.

شهرهای شمالی: شهر های پرجمعیت (1 الی 3 روزه)

شهر های شمالی: سایر شهرستان ها (3 الی 5 روزه)

سایر شهر ها: شهر های پرجمعیت (3 الی 5 روزه)

سایر مراکز: شهرستان ها (4 الی 7 روزه)

خرید حضوری دارید؟

آرام تویز طبق قوانین اتحادیه فروشگاه های اینترنتی قادر به فروش حضوری نیست اما شما می توانید با حضور در نزدیکی انبار سفارش خود را دریافت کنید و همان جا پرداخت نمایید و در صورتی که محصول را پسند نکردید پیک رایگان محصول را مرجوع می کند. برای هماهنگی با واتساپ پیام دهید

چرا تیپاکس نمی کنید؟

محصول با ارزش بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان رایگان ارسال می شود و به دلیل قرارداد، مرسولات آرام تویز فقط با پست پیشتاز ارسال می شوند. اگر شما حتی خود تقبل هزینه کنید به دلیل تعداد بالای سفارشات قادر به همکاری با سازمانی غیر از اداره پست نیستیم.

چرا ارسال پستی پرداخت درب منزل ندارد؟

پست پیشتاز توسط یک اداره دولتی در سراسر ایران انجام می شود و این اداره فقط وظیفه تحویل محصول (مثل کارت ملی) به دست شما عزیزان را دارد و هیچ پولی از شما طلب نمی کند. پست محصول را درب منزل شما تحویل می دهد و شما از طریق سامانه پست مکان مرسوله را می توانید ببینید.