هیچ محصولی یافت نشد.

اول بگم 26 بهمن روز ولنتاین 99 هست که چیزی به آن نمانده و باکس ولنتاین ها هر روز سفارش بیشتری دارند و تعداد کم تری خرس ولنتاین موجود می ماند پس حتما کادو ولنتاین را سریع تر تهیه کنید یا حداقل پیش خرید کنید تا مثل سال قبل شرمنده کلی از مشتریان محترم نشویم.
 

ولنتاین 99

در ولنتاین سال 99 که مصادف با فوریه 2021 است یک شور خاصی در بین جوانان به وجود آمده و کرونا کم تر مردم را می ترساند و جوانان بعد از کلی زمان در انزوا و قرنطینه نیاز به شور و حال جوانی دارند و باید حال و هوای دوران قرنطینه را عوض کنند پس این ولنتاین از شور و شوق بسیاری همراه است. از طرف دیگر 22 بهمن و روز انقلاب را داریم که کلی از خانواده های متدین بهرای فرزندان خود خرس عروسکی تهیه میکنند و این روز را جشن می گیرند.
 

باکس ولنتاین دخترانه

تمام باکس ها دخترانه و پسرانه ندارد و رنگ تم ولنتاین در هر باکس به کار رفته است. از آنجایی که تم قرمز و مشکی بیشتر رعایت می شود پس آرام تویز باکس های قرمز و مشکی با خرس های خارجی تهیه کرده تا نه تنها یک باکس ولنتاین ویژه به دختر خانم مورد علاقه خود کادو بدهید بلکه آن خرس را برای همیشه در کمد و کیف خود به یاد شما نگهداری کند.

باکس مشکی با خرس ولنتاین لاو قرمز یعنی بهترین باکسی که هم تم ولنتاین را رعایت کرده و هم تا آخر رابطه عاشقانه یادآور این روز خاطره انگیز است. اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که ولنتاین چیکار کنید حتما مقاله ولنتاین چه کنیم؟ در ویرگول مطالعه کنید تا کلی ایده عالی از صبح تا شب بخوانید.
 

باکس ولنتاین مردانه

پسر ها عاشق ماشین و کار خود هستند پس حتما از باکس هایی که جای آویز روی شیشه دارند تهیه کنید تا به راحتی پشت شیشه خودرو و یا بر روی آینه و شیشه چسبانده شوند. تصور کنید جنتلمن شما هر روز که برای رفتن به سر کار خود را آماده می کند هدیه با ارزش شما را می بیند و به یاد روز های خوش باهم می افتد.

مردها شکلات کم تر می خورند ولی آبنبات هرگز نخرید مگر این که در آخر مجبور باشد به خود شما بدهد (این حرکت زیرکانه ای است) سعی کنید در باکس ولنتاین پسرانه از عروسک حیوان مورد علاقه اش استفاده نماییدو آرام تویز در صورت نیاز شما عروسک داخل باکس را تغییر می دهد و مابه تفاوت عروسک را محاسبه می کند.
 

بزرگ ترین خرس ولنتاین

عروسک خرس ولنتاین که محدودیتی در سایز و اندازه ندارد اما باکس ولنتاین یک سایز استانداردی دارد که 20 سانت الی 40 سانت در عرض و طول متغیر است. تزیین باکس با دقت بالایی باید انجام شود مثلا ریسه های قلبی شکل با شکلات های نوتلا و کیت کت و اسنیکرز پوشیده می شوند.
 

گل ولنتاین

بر روی باکس ها یک پک گل به شکل لیوان قلبی شکل موجود هست و گل بسیار زیبایی داخل پک گذاشته شده است. این گل در دو رنگ قرمز و سفید تهیه شده تا زیبایی باکس را چندین برابر کند. دختر خانم ها عاشق دو چیز هستند یکی تکراری نبودن عروسک و دومی گل کوچولو و ناز و ظریف آن که همگی در جعبه های آرام تویز موجود و مشخص شده اند.

  

باکس هدیه ولنتاین

برای هدیه دادن باکس به دختر یا پسر یک روبان عاشقانه بر روی باکس بسته می شود تا زیبایی جعبه هدیه را دو چندان کند. قبل از هدیه دادن به یکسری نکات توجه کنید:

  • حتما هدیه را در پاکت مخفی کنید ( در صورت نیاز آرام تویز پاکت مخصوص دارد تهیه کنید)
  • در یک زمان و مکان عاشقانه باکس هدیه را تقدیم کنید
  • یک عبارت عاشقانه ساده و از ته قلب بر روی آن بنویسید
  • بعد از دادن و گرفتن هدیه حتما آن را باز کنید و حداقل شکلات آن را با هم بخورید و احساس خوب به هم منتقل کنید

 

چند ایده باکس ولنتاین

  • حتما از شاسخین ولنتاین متنوع استفاده نمایید
  • باکس گل نمدی یا باکس پر از شکلات تهیه کنید.
  • رنگ تم ولنتاین را رعایت کنید و از جعبه های مشکی و قرمز استفاده نمایید.
  • جعبه باکس ولنتاین نباید بیشتر از 40 سانت باشد تا شیک بوده و راحت جابجا شود
  • باکس شکلات ولنتاین را متناسب با علایق معشوق تهیه کنید تا سوپرایز شود
  • شما می توانید با سفارش از آرام تویز باکس خاص خود را تهیه کنید و عروسک مورد دلخواه خود را در آن بگذارید.