استفاده شما از فروشگاه اینترنتی آرام تویز و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی آرام تویز بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه آرام تویز به سایت و فروشگاه آرام تویز متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هر گونه استفاده از محتويات پایگاه آرام تویز فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین آرام تویز امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس  باما تماس بگيريد. نقل قول از محتويات پایگاه آرام تویز برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است. اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در فروشگاه آرام تویز ترجمه مطالب مربوطه از سایتهای معتبر و برندهای اصلی می باشد.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به پایگاه آرام تویز مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد. فروشگاه آرام تویز هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این پایگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد. پایگاه آرام تویز هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در آرام تویز شکل می گیرد، پذیرا نیست.

تمام ابزاری که در فروشگاه آرام تویز با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. پایگاه آرام تویز هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.
تمام شرایط و خدمات پایگاه آرام تویز برمبنای آخرین سیاستهای این پایگاه شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در سایت پایگاه مندرج می گردد. ارتباط پایگاه آرام تویز با کاربران فقط از طریق www.aramtoys.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

© کليه حقوق محفوظ است.1399-1398  هجری خورشیدی

 

ارتباط مستقيم با کاربران

پایگاه آرام تویز به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با تماس تلفنی به اطلاع ما برسانید. ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسشهای خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با آرام تویز برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

شرایط و خدمات فروش

از نظر حقوقی، در معاملات پایگاه آرام تویز، فروشگاه آرام تویز ، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند . فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در پایگاه آرام تویز درج نموده است. پایگاه آرام تویز به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

 

قیمت و مالیات کالا

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه هزینه ها خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در پایگاه آرام تویز درج شده و پایگاه آرام تویز به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های اضافی مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

 

شرایط تحویل، ارجاع و تعویض کالا

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده‌ی او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، فروشنده حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. در صورتی که تحویل کالا در مکان و موعد مقرر صورت نگیرد، خریدار حق دارد سفارش را فسخ نماید اما حق مطالبهء ضرر و زیان ناشی از این تاخیر را نخواهد داشته و رضایت کامل از تنها برگشت وجه کالا دارد.
سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید. هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی در مدت ۲ ساعت پس از دریافت کالا به مرکز ارتباط مشتریان پایگاه آرام تویز اطلاع داده شود. در صورت گذشت بیش از ۲ ساعت از زمان دریافت کالا وجود نقص و عیب در کالای دریافتی پذیرفتنی نیست. خریدار به مدت ۲ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه (رفت و عودت) به عهده خریدار میباشد.
خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را قبل از تحویل کالا اینترنتی یا کارت به کارت و یا به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده (1 ساعت) توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه عمومی تهران محل عقد صالح می باشد.